Alan Adı ve Hosting, E-Mail Hizmeti

Alan Adı ve Hosting, E-Mail Hizmeti

Site alan adı ve hosting her ne kadar basit görünsede domain (alan adı) ve hosting (barındırma) hizmeti aslında en başta alınması gereken önemli kararlardan biridir. Domain ve hosting bir web sitesi için temel yapı taşıdır.

Akılda kalıcı alan adını belirlemek markalaşmada çok önemli bir role sahiptir. Sitenizi daha çok insan ziyaret eder ve akılda kalıcılık fikri markalaşmak için atılmış ilk adım olur. Tabi ki yapılan web sitesi ile doğru orantıda olması gerekir. Diğer yönden ele aldığımızda bir web sitesinin alan adı tescilinden sonra ki önemli tarafı kesintisiz yayında olmasıdır. Bu da hostingin sorunsuz bir altyapıdan alınması ve felaket senaryolarına karşı önlemini almış, planlı kesintileri önceden bildiren firma olmalıdır.

Başarılı bir web sitesi için temel öneme sahip domain ve hosting'in seçiminin iyi yapılması gerekiyor. Bir çok firma bu konuyu basite alarak özensiz adımlar ve bilgisiz yönlendirmeler ile ciddi sorunlar yaşarlar. Bu nedenle ileride yatırım haline gelen böylesine önemli bir seçimde profesyonel bir firmadan hizmet almak önemlidir.

Bu sebeple AVC Bilişim, müşterilerine sorunsuz ve uç kalitede hizmet vermek amacı ile Türkiye'nin bir numaralı kurumsal altyapısıyla iş ortaklığı yapmaktadır.

Üstelik AVC Bilişim, alan adı tescil ve hosting hizmet takibi yaparak müşterilerine sorunsuz bir hizmet sağlar.

SEO arama motoru optimizasyonu, sıkı bir takip ve kaliteli dijital PR çalışmasıyla gerçekleştirmekteyiz. Tüm bilgi ve birikimlerimiz ile gözle görülür şekilde hizmeti legal olarak size sunuyoruz.

 

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.