E-Ticaret Danışmanlığı

Profesyonel E-Ticaret Danışmanlığı

İnternetin günlük hayatın içinde kapladığı yerin artmasına bağlantılı olarak ticaret kavramının anlamında da belli bir dönüşüm gerçekleşmiştir. Artık ticaret belli bir konumda yer alan fiziksel bir dükkân yerine dünyanın herhangi bir yerinden internet erişimi olan herhangi bir aygıtla ulaşılabilecek sanal dükkânlar ile işler hâle dönüşmüştür. Bu gelişme ticaret aktivitelerini kolaylaştırıyor gibi görünse de internet ortamındaki kirlilik ve sanal dükkânların sayısının artışı nedeni ile üretici ve satıcıların, hedefledikleri kitlelere seslerini duyurabilmesi gittikçe zorlaşmıştır.

 

E-ticaret danışmanlığı, site yönetimi ve kurumsal kimlik bağlamı içerisinde SEO (arama motoru optimizasyonu) çalışmaları yaparak web sitenize gerekli olan trafiği yaratabilmek için profesyonel destek sağlar. Icon Holistic sunduğu danışmanlık hizmeti ile firmanızın sunduğu ürün ve hizmetlere uygun bir e-ticaret stratejisi geliştirir. Böylelikle müşterilerinizin olası satın alma durumları göz önüne alınarak çeşitli planlamalar yapılır. Müşteri memnuniyeti ve firmanın kurumsal kimliği çerçevesinde dijital pazarlama tasarımları üretilir ve buna bağlı olarak ek çalışmalar uygulanır.

 

İnternet üzerinden doğru bir pazarlama yapabilmek ve doğru müşteri ile doğru hizmet ya da ürünü bir araya getirebilmek için arama motoru optimizasyonu da büyük önem taşır. SEO adı verilen bu çalışmanın yapılabilmesi için gerekli olan uygun içeriklerin üretilmesi ve bu içeriklerin doğru şekilde konumlandırılması da e-ticaret danışmanlığı kapsamında sağlanmaktadır.Icon Holistic verdiği danışmanlık hizmeti ile anahtar kelimelerin kullanılması gereken alanlar, arama motorlarına harcanan maliyetlerin düşürülmesi, sosyal medyanın aktif ve doğru olarak kullanılması gibi alanlarda hizmet desteği sunar. Üstelik arama motorlarındaki trendler de göz önüne alınarak site içerisinde çeşitli güncellemeler yapılabileceği gibi değişen trendler karşısında ürün ya da hizmetlerde de çeşitli yenilik yollarına gidilmesi ile ilgili firmalara ipuçları verilebilir. 

 

E-ticaret danışmanlığı, firmanın yer aldığı pazarı araştırılarak müşteriye sunulan hizmet ya da ürünün rakip firmalardaki fiyatlandırılmasına, yapılan reklam ve tanıtım çalışmalarına, web analizlerine bakarak bir strateji oluşturur. Bu strateji ile rakiplerinizden ayrışmanız, farklılaşmanız ve onlardan her zaman bir adım önde olmanız sağlanır. Doğru zamanlamada yapılan profesyonel dokunuşlar ile gerek internet siteniz gerekse sosyal medya kanalları aracılığı ile hedeflenen satışların gerçekleştirilmesi sağlanır.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.