Google AdWords Reklamları

Google Reklam Danışmanlığı

Günümüzde birçok marka ve işletme artan maliyetlerin etkisiyle klasik tanıtım kampanyalarından uzaklaşıp çevrim içi reklam hizmetlerine yöneliyor. İşini internet üzerinden tanıtmak isteyenlerin birçoğu, kampanya yönetiminde sunduğu detaylar ve kapsamlı analiz özelliklerinden dolayı ilk olarak Google AdWords reklam modelleri ile adlarını duyurmayı veya hizmetlerini tanıtmayı tercih ediyor.

 

Dijital pazarlama sürecinin en önemli parçalarından biri olan AdWords, işletme sahiplerine ve markalara etkili, verimli tanıtım kampanyaları düzenleyebilme fırsatı veriyor. Google’ın her biri farklı formatlara sahip çevrim içi reklam çözümleri sayesinde arama sonuçlarında, görüntülü reklam ağlarında, mobil uygulamalarda, YouTube’da ve Gmail’de boy gösterebilir; kârlılığınızı çok daha üst seviyelere çıkartabilirsiniz.

 

Metin reklamları sayesinde Google arama motorunda ürün ve hizmet arayan potansiyel müşterilerinize anında ulaşabilirsiniz. Gerçekleştirdikleri aramalarda kullandıkları terimlerle, reklam grubunuzdaki anahtar kelime eşleştiğinde reklamlarınız otomatik olarak gösterilir. Arama sayfalarına ek olarak bu ağa bağlı milyonlarca web sitesi aracılığıyla da işinizi tanıtma imkânına kavuşabilirsiniz.

 

Görüntülü Google Reklamları Nedir?

 

Ürün satışlarını ve markalarının bilinirliğini artırmak isteyen işletme sahiplerinin sıklıkla tercih ettikleri görüntülü reklamlar ile Türkiye’deki internet kullanıcılarının %98’ine düşük maliyetlerle ulaşma fırsatını yakalayabilirsiniz. Hedef kitleniz web sitelerinde gezinti yaparken, YouTube videoları izlerken, Gmail’de e-postalarını kontrol ederken onlara markanızı kolayca tanıtabilir, satın alma için web sitenize yönlendirebilirsiniz.

 

Google Video Reklamları Nedir?

 

Arama hacmi bakımından dünyanın en büyük 2. ağı konumundaki YouTube’da video reklamlar yayınlayarak, markanıza ilgi gösterebilecek potansiyel kitleye en doğru zamanda ulaşabilirsiniz. Video formatında yayınlanan çevrim içi reklamlar sayesinde bireylere mesajlarınızı etkili bir biçimde aktararak, onları ürünlerinizi satın almaya daha kolay teşvik edebilirsiniz.

 

Alışveriş Reklamları

 

E-ticaret sitenizdeki ürünlere yönelik arama yapan kullanıcılara, alışveriş (ürün listeleme) reklamlarıyla kolayca ulaşabilirsiniz. Ürüne ait görsel ve fiyat bilgisi içeren liste reklamlar aracılığyla promosyon mesajlarınızı net bir biçimde aktarabilirsiniz. Hatta alacakları ürünü önceden görmek isteyen müşterilerinizi bu reklamlar vasıtasıyla mağazalarınıza yönlendirebilirsiniz.

 

Yeniden Pazarlama / Hedefleme

 

Sitenizi belirli bir zaman aralığı içerisinde ziyaret etmiş kullanıcılara Google AdWords’ün yeniden pazarlama (remarketing) ve yeniden hedefleme (retargeting) özelliklerini kullanarak kendinizi hatırlatıp, ürün veya hizmet satın alma kararlarına etki edebilirsiniz. Böylece yatırımınızın geri dönüşümünü daha da artırabilirsiniz. Google AdWords danışmanlık hizmetini, profesyonel bir ekipten aldığınızda ilk olarak bütçenizi daha efektif kullanma şansına sahip olabilirsiniz. Anahtar kelime, reklam metni ve gerektiğinde açılış sayfası bazında gerçekleştirilecek iyileştirmelerle tıklama başına maliyetlerinizi kayda değer oranda azaltabilirsiniz. Ayrıca reklam kampanyalarının oluşturulması sırasında hedef kitlenizin özelliklerine ve belirli bir konuma yönelik hedeflemeler yaparak geri dönüş sürecinin daha efektif geçmesini sağlayabilirsiniz.

 

Icon Holistic çatısı altında danışmanlık hizmeti verdiğimiz müşterilerimizin Google AdWords kampanyalarında bütçelerini idareli kullanarak trafiği maksimum seviyeye yükseltmeyi amaçlıyoruz. Bu amaç doğrultusunda sertifikalı uzman ekibimiz planlı ve disiplinli bir yönetim göstererek, kampanyanızın her aşamasını en verimli şekilde yönetmeye odaklanıyor. Eğer siz de hedef kitlenize mesajınızı doğru iletmek ve satışlarını artırmak isterseniz, hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.