Profesyonel İçerik Geliştirme

 

Günümüzün en önemli pazarlama tekniklerinden biri içerik pazarlamasıdır. İçerik pazarlaması ve içerik geliştirme ile hedef kitlelere onların ilgi alanına girecek konularla ilgili bilgi değeri taşıyan düzenli içerikler sunulmaktır. İçerik geliştirme, bir markanın hedef kitlesiyle iletişim kurmasına ve marka ile kullanıcı arasındaki ilişkinin gelişmesine ön ayak olmaktadır. Rekabetin en yüksek düzeyde yaşandığı günümüzde markaların diğer markalar arasında fark edilebilir olması; tüketiciler için değer yaratan, fayda sağlayan, bilgilendirici içerikler geliştirmesine bağlıdır. Yeni nesil pazarlama yöntemlerinin başında gelen içerik geliştirme, hedef kitleye devamlı ve değerli içerikler sunarak onları markanın iletişim ağında tutmaktadır.

 

Günümüzün hızla gelişen ve değişen dünyasında tüketicilerin ilgisini çekecek bilgilendirici ve değerli içerikler sunmak diğer markalar arasından sıyrılmanın en önemli yoludur. Doğru ve etkili içerik geliştirme ile günümüzün olmazsa olmazı interaktif iletişim gerçekleşmektedir. Etkili içerikler geliştirerek hedef kitlenin devamlı marka ile interaktif bir iletişim sağlaması mümkün olmakta ve bu markaları devamlı görünür kılmaktadır. Günümüz iletişim ve teknoloji alışkanlıklarına göre şekillenmesi gereken içerik geliştirme, pazarlamanın olmazsa olmaz parçalarından biridir. Gerek sosyal medya içerikleri olsun, gerek blog ve websitesi içerikleri olsun, dijital dünyanın nabzı başarılı içerik geliştirme yönetimi ile gerçekleşiyor. İçerik pazarlaması ile markalar ürün veya hizmetlerinden hedef kitlelerini ve tüketicilerini haberdar etmenin yanında onlar için değer yaratacak bilgilendirici içerikler sunmaktadır. Kısa ve uzun dönemli etkileri olan içerik geliştirme ile marka bağlılığı yaratılmaktadır. Doğru içerik geliştirme ile markalar satın alma süreçlerini hızlandırmakta ve satın almanın gerçekleşmesini sağlamaktadır.

 

İçerik geliştirmede gündemi yakından takip eden, en son trendleri ve popüler teknikleri uygulayan ekibimiz markalar ile tüketicileri arasında hedefi on ikiden vurmaktadır. Başarı için hedef kitleyi 7/24 takip eden ekibimiz, onların ilgi alanlarını, günlük paylaşımlarını, alışveriş alışkanlıklarını ve beğeniler gibi daha birçok aktivitelerini inceleyerek, dijital izlerini takip ediyor ve onlar için en uygun içerikleri geliştiriyor. Tecrübeli ekibimiz yaptığı dijital analizlerini yaratıcılıkları ile bütünleştirerek ilgi çekici, ses getiren ve yaratıcı hikâyeler ve içerikler paylaşarak sizi en iyi markalar arasına taşıyor.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.