Katalog ve Broşür Tasarımı

Katalog ve Broşür Tasarımı

 

Bireylerin büyük çoğunluğu, mağazalardan aldıkları ya da evlerine gönderilen broşür ve katalogları işleri bittikten sonra bir süre daha saklama yoluna gidiyor. Hatta bazıları bu araçları hatırlatıcı olarak kullanıyor. Siz de deneyimli bir ekipten yardım alarak hedef kitlenizin davranış biçimlerine uygun katalog ve broşürler ile satış hedeflerinizi tutturmaya yönelik önemli adımlar atabilirsiniz.

 

 

Hedef Kitlenizi Satışa Yönlendirin

 

Katalog ve broşürler vasıtasıyla müşterilerinizi satışa yönlendirebilirsiniz. Bireyler, ellerinde katalog ya da broşür varken alışveriş listelerine bağlı kalmak yerine daha fazla ürün satın almaya yatkındır. Özellikle indirimlerin, kampanyaların yazılı olduğu basılı materyaller, zihinde ihtiyaçlara ve satın almaya yönelik yeni fikirlerin oluşmasına katkıda bulunuyor. Çünkü müşteriler, ürünlerin sergilendikleri alanların çevresinde dolaşırken sayfalara göz atmak ve ilham almak için yeterli zamanı bulabiliyor. İyi tasarım, doğru slogan ve kaliteli içerik ile aynı etkiyi hizmet satışında da elde edebilirsiniz.

Katalog ve broşür gibi basılı materyalleri kullanarak ayrıca online ile offline varlıklarınız arasında bağ kurabilirsiniz. Günümüzde alışveriş yapma eğilimindeki bireyler, ellerine basılı pazarlama materyalleri geçtikten sonra satın alma aşamasını online tamamlama eğilimi izliyor. Bu arada ürünü incelemek, hizmet konusunda daha fazla bilgi sahibi olmak için birçoğu mağazalara ya da iletişim ofislerine uğruyor. Bu yüzden çok kanallı pazarlama kampanyalarınıza katalog ve broşürleri ekleyerek satış rakamlarınızı kolayca yükseltebilirsiniz.

 

Potansiyel Müşterilerinize Ulaşın ve Eskilerle Yeniden Temas Kurun

 

Özgün, sunulan ürün ve hizmetlerle ilgili yeterli bilgiyi barındıran, yaratıcılık seviyesi yüksek katalog ve broşürler potansiyel müşteriler tarafından daha çok ilgi görüyor. Güçlü bir strateji ile her iki pazarlama aracını da hedef kitlenizin özelliklerine göre şekillendirebilir ve etkileşim oranını artırabilirsiniz. Katalog ve broşürler sayesinde eski müşterilerinize de ulaşabilirsiniz. Bunun için daha önce aldığınız iletişim bilgilerini kullanarak, onlara özel formatlar hazırlayarak kendinize yönelik ilgi seviyelerini yeniden yükseltebilirsiniz.

Tanıtım aktivitelerinizin kapsamını artıracak ve satış rakamlarınızın artmasının yolunu açacak çözümler için hemen bizimle iletişime geçin. Icon Holistic markası altında toplanan deneyimli ekibimizin hazırladığı hafif, kullanımı kolay, göze hitap eden, içerik açısından zengin broşür ve katalog tasarımlarıyla hedef kitlenizi rahatça kendinize çekin.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.