Profesyonel Kreatif Tasarım

Reklamda amaç hedef kitleyi anlamak, onu etkilemek ve ikna edebilmek üzerine kuruludur. Hedef kitleyi ikna edebilmek adına en önemli etkenlerden biri ise reklamda kullanılan tasarımdır. İyi bir tasarım, reklam beğenilirliğini artırmasının yanı sıra tüketici ile marka arasında olumlu bir iletişim kurulmasına da yardımcı olur. Bu nedenle özellikle günümüzde reklamda grafik tasarımın büyük önemi bulunmaktadır. Reklam ilk aşamada marka ve ürün özellikleri hakkında bilgi verirken reklamın estetik ögeleri ile de tüketicilerin ilgisini çekmeyi hedefler. Web teknolojileri, popüler kültür, küreselleşme, yeni medya, teknolojik gelişmeler ve kitlesel üretim gibi birçok etmen zamanla rekabetin en üst seviyelere çıkmasına ve reklamların diğer reklamlar arasında fark edilir olması için estetik unsurların ve kreatif tasarımın öne çıkmasına neden olmuştur.

 

Reklamda tasarım pazarlama, hedeflerine ulaşmak için geliştirilmiş stratejik plan çerçevesinde ortaya çıkan fikirlerden oluşur. Amaç reklamda kullanılan tasarım ile hedef kitlenin dünyasına seslenen, markaya veya ürüne değer katan bir atmosfer yaratmaktadır. Tasarımda kreatiflik ise burada devreye girer çünkü reklamda tasarım yaratıcılık ister. Kreatif tasarım üreten bir reklamcı fikirleri eşsiz bir şekilde bir araya getirme yeteneğini kullanır. Bu sayede kreatif tasarımcı, reklamın hedefindeki tüketiciye onların ilgisini çekecek renkler, şekiller, düzenlemeler ile seslenir. Kreatif tasarım strateji içermesine rağmen kalıpların dışında düşünmeyi ve var olan fikirleri yeni kombinasyonlar ile bir araya getirmeyi gerektirir. Kreatif tasarım, sıradan bir tasarımdan farklı olarak izleyicide merak uyandırmayı, akılda kalmayı, izleyicinin iç dünyasına seslenerek onunla iletişim kurmayı başaran bir tasarımdır.

 

Kreatif tasarım, tüketici için değer yaratan, ürünle ilgili bilgi veren, onu eğlendiren ve akılda kalmayı başaran tasarımlardır. Reklamda kreatif tasarım kullanılmasının öncelikli nedeni hedef kitleye ulaşabilmektir. Hedef kitlenin dünyasını anlayan bir reklamcı onların ilgi alanlarını bilecek, iç dünyasına seslenecek ve bir değer yaratmayı başaracaktır. Tasarım ve kreatif tasarımın arasındaki en büyük fark, kreatif tasarımın büyük pazar araştırmalarının sonucu olarak markanın hedeflerine heyecan yaratarak ulaşılabilmesini sağlamasıdır.

Kreatif tasarımcı olmak demek yılların reklam deneyimini sanatsal bir şekilde tüketiciye sunmak demektir. Kreatif tasarım konusunda uzman ekibimiz markalara reklam filmleri, web tasarımları, animasyon, kurumsal kimlik, logo, katalog, baskı, afiş, billboard, dijital medya içerikleri gibi daha birçok alanda hizmet sunmaktadır. Tüketiciler ile iletişim kuran, onların ilgisini maksimuma çıkarak kreatif tasarım hizmeti sunan ekibimiz markaların hedeflerine ulaşmasını sağlıyor ve onları en iyi markalar arasına taşıyor.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.