Kurumsal Kimlik Çalışması

Ürün ve hizmetlerinizi sunarken firmanızın diğer firmalardan farkını ortaya koymaya ne dersiniz? Kurumsal kimlik tasarımlarımız ile firmanıza profesyonel görünüm kazandırarak etkili ve kalıcı bir şekilde müşterilerinizde bir iz bırakabilirsiniz. Icon Holistic yenilikçi ve yaratıcı kurumsal kimlik çalışmalarıyla firmanızın görünen yüzünü şekillendirir. Şirketinizin hedeflediği kitlelere derinden etki edebilmesi için gereken tüm çalışmaları büyük bir özenle gerçekleştirerek markanızın gelişmesine katkı sağlar.

 

Uluslararası markaların logosundan ürün tasarımlarına, toplantı odalarında kullanılan renklerden broşür ve kataloglarında kullanılan görsellerin seçimine kadar her bir unsurun aynı çizgide olmasının nedeni kurumsal kimliktir. Bu duruş ve tutum, şirketlere kitlelere dokundukları her alanda kendi markalarının farkını hissettirme avantajını sağlar. Böylelikle sadece bir renk, ufak bir logo, bir slogan ile kitlelere şirketin genel felsefesi bir bütün halinde sunulabilir.

 

Başarı ile hazırlanmış bir kurumsal kimlik tasarımı, firmaya senelerce takip edilebilecekleri bir reçete sunar. Bu reçete ile  firmanın gerek hedef kitlesine gerekse kendi çalışanlarına karşı bir kimlik kazanması için stratejiler üretilerek süreklilik sağlanır ve tüm reklam unsurları bu kimlik projesi etrafında şekillendirilir. Bu bağlamda Icon Holistic, firma felsefenizin derinliklerine inerek logo, kartvizit, site, broşür, araç üstü giydirme gibi farklı kanallarda yaratıcı ve yenilikçi çalışmalar yapar.

 

Icon Holistic çalışanlarınıza, halka ve müşterilerinize görünen yüzünüzün sürekli ve tutarlı olabilmesi için kurumunuzun tüm görsel ve işitsel malzemelerinde bir karakter yaratmanızı sağlar. Bu tasarım çalışması yapılırken sadece o günün değil geleceğin de trendleri göz önüne alınır. Böylelikle yapılan çalışmalar firmanızı yaşayan bir organizma olarak düşünerek, tasarımı sürekli gelişim ve yeniliğe açık halde tutarken kalıcı bir imaj oluşturulmasını sağlar.

 

Firmanın imzası olarak da tanımlanabilecek olan kurumsal kimlik tasarımı sırasında firmanın karakteristik analizi, logo tasarımı, logo tasarımında kullanılan renkler ve renklerin insan psikolojisi üzerindeki etkileri, tasarlanan logonun uygulanacağı yüzeylerle uyumluluğu gibi birçok farklı değişken göz önünde bulundurulur. Icon Holistic yaptığı tüm kurumsal kimlik tasarımı çalışmalarında müşteri memnuniyetini ön planda tutarak sıra dışı ve yenilikçi fikirlerle markalara uzun yıllar takip edebilecekleri yol haritaları çıkarır. Böylelikle yapılan kampanyalarda, reklam çalışmalarında, web sitesi içeriklerinde aynı yol takip edilerek firmanın profesyonel duruşunun ve imzasının devamlılığı sağlanır.

Farkınızı fark etmeye hazır mısınız?

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.