Marka Hikayesi Oluşturma

Profesyonel Logo Tasarımı

Logo bir markanın, bir şirketin, bir ürün ya da hizmetin özelliklerini tanımlamak için tasarlanan görsel bir simgedir. Logo, markaların ve şirketlerin kimliklerini kazanmalarında ve tüketiciye bu kimlikleri tanıtma kısmında önemli bir rol oynar. Bir markanın kullandığı logo, markanın kimliğini, dilini, pazardaki konumlandırmasını yansıtması nedeniyle büyük önem taşımaktadır. Bu açıdan bakıldığında markanın tüketicideki imajının ve bilincinin oturtulmasını sağlayan en önemli basamaklardan biri etkileyici bir logo tasarımı yapılmasıdır. Özgün, estetik ve yalın bir şekilde yapılan ve marka değerlerini içinde barındırmayı başaran bir logo tasarımı, şirketlerin hizmetleri ve ürünleri ile diğer markalar arasından kolaylıkla fark edilebilir olmasını sağlamaktadır.

 

Logo tasarımlarının en önemli özelliği bir şirketin veya markanın hedef kitlesi tarafından görülen ilk yüzü olmasıdır. Bir markanın satışa çıkardığı ürününün binlerce farklı ürün veya hizmet arasında öne çıkması için etkileyici bir logo tasarımına ihtiyacı vardır. Bunun nedeni ise kurumların ve markaların logo tasarımları ile göz önüne çıkabilmeleri ve görsel algıda seçicilik sağlamayı başarabilmeleridir. Markanın var olan tüketicileri, markaya ait yeni bir ürün piyasaya sürüldüğünde ilk önce tanıdık logo tasarımını fark eder ve ürünü diğer markalar arasından kolaylıkla ayırt edebilir. Aynı şekilde markanın hedef kitlesi veya potansiyel müşterileri de markanın veya şirketin logo tasarımındaki estetik değerlere göre markanın kimliği hakkında fikir sahibi olabilir. Bu da hedef kitlelerin ürünü satın alma kararı verirken markayı denemek veya denememek konusunda yapacakları seçime etki eden çok önemli bir faktördür. Bu nedenle logo tasarımının marka veya şirket hakkında verdiği mesaj, kurumsal kimliğe marka tarafından hedeflenen katkıyı sağlamalıdır.

 

Etkileyici ve akılda kalıcı bir logo tasarımı, reklamı yapılan markanın ürününün veya hizmetinin sunduğu mesajı başarı ile hedef kitleye ulaştırmayı başarırken tüketicinin ilgisini çekmeyi sağlamaktadır. Zihinsel bir süreç olan reklamdaki algılamanın; kulağa ve göze gelen uyarıcılara göre şekillenmesi nedeniyle etkileyici bir logo tasarımı büyük önem taşır. Yetenekli tasarımcılardan oluşan profesyonel bir ekibin hazırladığı logo tasarımı, markanın imajını ve kurumsal kimliğini doğru bir şekilde yansıtmakla kalmaz ve yer aldığı pazar içerisindeki rakip ürünler arasından kolaylıkla sıyrılabilmeyi sağlar. İlk anda ürünleri logo tasarımı ile fark etmeye alışmış olan tüketici, bu sayede alternatif ürünler arasında markayı kolaylıkla algılar ve markayı satın alma olasılığı diğerlerine göre artar.

 

Yetenekli tasarımcılardan oluşan profesyonel bir tasarım ekibine sahip olan ajansımız, size markalarınızı ve kurumsal kimliklerinizi oluştururken en doğru ve en etkileyici logo tasarımlarını yapmaktadır. Marka bilinirliğinin sağlanması ve marka bilincinin oturtulması açısından büyük önem taşıyan etkileyici bir logo tasarımında öncelik markaya ait uygun bir tarzın oluşturulmasıdır. Ekibimiz bunu yaparken seçilen renklerin, çizgilerin ve karakterlerin hem marka ile hem de günümüzün tasarım modellerine uyumlu olmasını önceliği olarak belirler. Logo tasarımında kullanılan her bir rengin ve çizginin tasarım ilkelerine uygun olmasına ve verdiği mesajların siz markaların kimliğini yansıtmasına büyük önem veren ekibimiz, önde gelen markalara tasarladıkları logo tasarımları ile kurumların her zaman birkaç adım önde olmalarını sağlamaya devam etmektedir.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.