Marka Geliştirme

Marka yaratmak ve markanın geliştirilmesini sağlamak bir firmanın diğer firmalardan farkını ortaya koyabilmesini sağlar. Marka terimsel olarak bir malın ya da hizmetin diğer mal ve hizmetlerden ayrışmasını sağlayacak sözcükler, semboller, şekiller ve benzeri tüm işaretleri içerir. Yani marka, firmanızın ürettiği mal ya da sunduğu  hizmetin diğerlerinden farklı olduğunu, sizin firmanıza özel olduğunu gösterebileceğiniz en önemli kanaldır.

 

Marka geliştirme aşamasında müşteriye sunalacak ürün ve hizmetlerin hedeflediği kitle, bu kitleye ulaşılacak kanallar, satış yapılırken izlenecek stratejiler göz önüne alınarak detaylı bir inceleme yapılmalıdır. Icon Holistic marka geliştirmek konusunda uzman ekibiyle size ilk adımdan son adıma kadar destek sunar. Kurumsal kimlik tasarımı aşamasında uzun yıllar sürecek ve gelişecek markalar için gerek e-ticaret gerekse klasik satış basamaklarında firmanızın isteklerini yenilikçi bir tavırla ele alır. 

 

Geliştirilen tüm satış ve pazarlama işlemleri marka geliştirmek ile yakından alakalıdır. Bu nedenle kurumun genel kimliği, sahip olduğu ya da olmayı planladığı tüm markalar ile bir arada incelenip en uygun şekilde bütünleştirilerek tüketici saptaması yapılmalıdır. Marka ile ulaşılmak istenen nokta ürün ya da hizmetin planlandığı ilk aşamadan itibaren büyük bir titizlikle hesaplanmalı ve markanın dahil olduğu sektörün durumuna göre sürekli olarak güncellenmelidir. Bu nedenle bir markanın gelişimi için profesyonel destek, başarı için kritik önemdedir.

 

Bir markaya sahip olmak ve markanın sürekliğini sağlamak için sizlere profesyonel destek sunan Icon Holistic, demografik, sosyolojik, psikolojik ve kişisel faktörleri göz önüne alarak firmanızın yol haritasını çizmenize yardım eder. Böylelikle markanızın ilerleyebileceği tüm yolları ve değerlendirebileceğiniz fırsatları rahatlıkla görebilirsiniz. Markanın etkili şekilde kitleye nüfuz edebilmesi için gerekli olan tüm logo, amblem ve ambalaj çalışmaları da yine deneyimli bir ekip tarafından markaya özgü olacak şekilde tasarlanmalıdır. Hedef kitleye istenen mesajı en kısa sürede ve en kalıcı şekilde anlatabilmek için İcon Holistic deneyimli kadrosu ile markanıza farklı açılardan yaklaşır. Uzman bir ekip ile hazırlanmış ve en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş bir marka geliştirme süreci, istediğiniz noktaya daha kısa sürede ve daha az hata ile ulaşmanızı sağlar.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.