Marka Hikayesi Oluşturma

Gelişen teknoloji ve dijitalleşme sonucunda farklı iletişim alışkanlıklarını benimsemeye başlayan tüketiciler artık markalardan çok daha fazlasını beklemektedir. Markalar pazarlama stratejilerini oluştururken artık sadece ürün veya hizmetlerinin işlevselliği hakkında bilgi vererek değil, bu hizmetlerin yarattığı duygusal bağ ile tüketici ile iletişim kurmalıdır. Yeni nesil tüketiciler, rekâbetin oldukça fazla olduğu pazarlama dünyasında birbirine benzeyen binlerce ürün arasından seçim yaparken onlara yalnızca fayda sağlayan değil, etkileyen, şaşırtan, ve duygusal bağ kuran markaları tercih etmektedir. Birçok araştırma tüketicilerin bir markayı seçmek için sadece mantıkları ile değil duyguları ile de karar verdiklerini göstermektedir. Bu nedenle markaların hedeflerine ulaşmak ve başarılı olmak için tüketicilerin duygularına hitap eden marka hikâyeleri oluşturmaları gerekir. İyi marka hikâyeleri olan şirketler daha kalıcı olmayı ve sembolik değer oluşturmayı başarabilecektir.

 

Bir markanın başarılı bir şekilde yönetilmesinin ardında, iyi bir hikâye anlatımı vardır. Kalıcı şirketler marka hikâyelerini tüketicisine en iyi şekilde anlatanlardır. Bu nedenle marka hikâyesi oluşturma, marka iletişim sürecinin en önemli parçasıdır. Hikâye oluşturma, bir markayı sadece şirketlerin değil tüketicilerin ve kültürlerin de ikonları haline dönüştürmeyi başarır. Hikâye oluşturma ile bir markanın ürünleri veya hizmetleri hakkında bilgi vermenin çok daha ötesinde bir sembolik anlam yaratılacaktır. Marka Hikâyesi oluşturarak bir ürünün faydalarının ve işlevselliğinin çok daha ötesine geçilerek duygusal bir bağ oluşmaktadır. Marka hikâyelerini etkileyici şekilde anlatan markalar tüketicilerin hayatlarına dokunan ve kalıcı olmayı başaran markalardır.

 

Her markanın ardında mutlaka bir hikâye vardır. Bunlar arasında markanın kuruluş hikâyesi, markanın yaratıcısının hayatı, markanın ürünlerinin neden üretildiği, markanın kime seslendiği gibi daha birçok bu hikâyede mevcuttur. Önemli olan bu hikâyeleri doğru hedef kitlelere onların dilinde anlatmaktır. Bu şekilde tüketicilerin ve hedef kitlelerin sembolik ve fonksiyonel ihtiyaçları göz önüne alınarak deneyimsel fayda yaratacak pazarlama stratejileri yaratılır. Bizler de markanızın hikâyesini yaratırken ilk olarak hedef kitlelere seslenecek onlar ile duygusal bağ kuracak eşsiz hikâyeler oluşturuyoruz. Deneyimli ekibimiz ile günümüz dinamiklerini uygun bir strateji hazırlayarak markanızın hikâyesini kitlelere duyuruyor ve onlara unutamayacakları bir deneyim sunuyoruz.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.