Akılda Kalıcı Marka İsmi Bulma

Marka ismi bir markanın, bir şirketin kurumsal kimliğini yansıtmak amacıyla oluşturulan marka genişletme stratejilerinin en önemli basamaklarından biridir. Kurumsal kimlik çalışmalarının en önemli kısımlarından biri olan marka ismi bulma, hedeflenen kurumsal imajı yaratmak ve şirketin itibarını marka ismine transfer etmek amacıyla oluşturulur. Markanın imajını yansıtan bir marka ismi sayesinde tüketiciler yoğun rekabet ortamındaki ürünler ve hizmetler arasından markayı ayrıştırmayı başarır. Markanın imajını temsil eden, hedef kitlesine seslenen bir marka ismi doğru konumlandırıldığında var olan müşterileri kendine çekmesinin yanı sıra yeni müşteriler için de çekici hale gelir. Günümüzün yoğun rekabet ortamında pazarlarda fark edilebilir olmanın en etkili yollarından biri doğru bir marka ismi ile başlamaktadır.

 

Doğru ve etkili bir marka isminin gücü, algılanan kaliteye ve satın alma isteğine yaptığı olumlu etki ile kendini gösterir. Markaların sadece bir logo ya da obje değil, sembolik anlamları ve değerleri içerdiği de düşünüldüğünde, markalaşma süreci ve onu oluşturan her basamağın önemi fark edilmektedir. Pazarda devamlılık ve kalıcılık sağlamak isteyen bir marka öncelikle kurumsal imajını ve onu oluşturan değerleri doğru anlatmalıdır. Bu noktada marka isminin ilk göz önüne gelen ögelerden biri olması, etkili bir marka ismi bulmanın önemini ortaya çıkarır. Bu nedenle günümüz yoğun rekabet ortamında marka ismi tüketicinin ilk anda ilgisini çeken etkili bir faktördür. Tüketici gözünde bazı markaların daha iyi tanınması, daha çok ilgi çekmesi ve daha fazla değer görmesinde marka isminin etkisi oldukça büyüktür.

 

Marka ismi, tüketicileri kalite algısı konusunda yönlendirirken bu ismin hedef kitlelere ulaştırdığı mesaj da oldukça önemlidir. Profesyonel metin yazarlarından oluşan tecrübeli ekibimiz şimdiye kadar birçok önemli markanın ismini, marka geliştirme ve konumlandırma stratejileri kapsamında başarı ile oluşturmuştur. Etkili ve kurumsal imajı doğru yansıtan bir marka ismi bulmanın önemini bilen ekibimiz, özgün marka isimleri oluşturmaktadır. Etkili bir marka ismi markanın imajını yansıtırken, hedef kitlenin özelliklerine uygun olarak hazırlanmalıdır. Türkçe veya başka bir dilde yaratılabilen marka isminde önemli olan her şeyden önce markanın vermek istediği mesaj ve konumlandırma stratejisidir. Bu doğrultuda seçilen bir isim kısa ve akılda kalıcı olmalı, hizmet verdiği pazara hitap edebilmeli ve markanın sloganı ile uyum sağlamalıdır. Bunu bilen ekibimiz yeni ve etkili marka isimleri bulmaya ve markaların başarısına ortak olmaya devam etmektedir.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.