Mobil Web Sitesi

Kurumsal Mobil Web Tasarımı

İnternete bağlanmak için bireyler tarafından kullanılan araçların türü uzun süre önce değişmeye başladı. İlk zamanlarda masaüstü bilgisayarlar sanal dünyaya bağlanmak konusunda tek yol olma özelliği taşırken, teknolojilerindeki hızlı gelişme ile birlikte ibre hızla akılı cep telefonlarına ve tabletlere kaymaya başladı. Bu durum, günümüzde potansiyel müşterilerine daha çabuk ulaşmak isteyen marka ve işletmeleri mobil web sitesi sahibi olmaya zorluyor.

 

Mobil Web Sitesinin Avantajları

 

Mobil web sitesinin sunduğu avantajlar, aynı zamanda neden önemli ve vazgeçilmez olduğunun da anlaşılmasını kolaylaştırıyor. Gerek kod yapısı, gerekse arama motorları tarafından desteklenmeleri nedeniyle mobil uyumlu web siteleri, başta müşteri sadakati olmak üzere birçok fayda sağlıyor.

 

Mobil web siteleri, yapıları gereği standart tasarımlara göre daha fonksiyonel özellikler taşıyor. Multimedya öğelerin, metinlerin ve formların ekran çözünürlüğüne göre sıralanması sayesinde kullanıcılar aradıkları bilgiye daha kolay ulaşabiliyor. Menü de gizlendiği için gezinti yapılan alana yoğunlaşılması daha rahat hale geliyor. Bu sayede mobil uyumlu internet sitesinde kullanıcı deneyimi, fazlasıyla artıyor.

 

Kullanıcı Deneyiminin Artması ve Önemi

 

Kullanıcı deneyiminin artması, sitede geçirilen ortalama zamanında artmasına neden oluyor. Sitede daha fazla zaman geçirilmesi ise satış oranlarının ve dolayısıyla kârlılığın yükselmesini sağlıyor. Kullanıcıların web siteniz ile etkileşimleri hakkında bilgi sahibi olmak için Google sertifikalı uzmana bünyesinde yer veren bir ajansla işbirliği içerisine girebilirsiniz. Mobil web sitenizdeki iletişim formu gibi alanların bulunduğu sayfalara yerleştirilecek Google Analytics kodları ile derinlemesine analizler yapabilirsiniz. Aradıkları ürün ya da hizmete mümkün olan en kısa sürede ulaşmalarına olanak tanıması, kullanıcıların gözünde bir siteyi vazgeçilmez kılıyor. Kod yapılarının akıllı cihazlarla uyumlu olacak şekilde düzenlenmesi, mobil web sitelerini bu açıdan da sizlere avantaj sağıyor. 6 ila 10 saniye arasındaki yükleme sürelerinin bile fazlasıyla uzun sayıldığı günümüzde bu avantaj, rakipleri geride bırakmak konusunda en önemli konu haline geliyor.

 

İnternette zaman geçirmek için akıllı cihazları tercih eden birey sayısı arttıkça, mobil arama sonuçlarındaki konum da gittikçe önem kazanıyor. Hatta Google, 2015 yılında yaptığı açıklama ile mobil uyumluluğa sahip olmayan sitelerin arama sonuçlarında daha aşağılarda olacağını belirtti. Bu yüzden arama motoru optimizasyonunda on-site ve off-site stratejiden önce mobil tasarım öne çıkıyor.

 

Son yılarda yapılan tüm araştırmalar, mobilin yıldızının her geçen gün daha da fazla parladığını doğruluyor. Hedef kitlelerinin ihtiyaçlarına tam olarak cevap vermek isteyen birçok firma, bu konuda deneyim sahibi ajanslar aracılığıyla kurumsal web sitelerinin mobil uyumlu versiyonlarını müşterilerinin hizmetine sunuyor. Klasik tarzda hareket edip, bu akıma uymayanlar ise zamanla geri planda kalarak pazar paylarını kaybediyor.

 

Eğer siz de hedef kitlenize akıllı mobil cihazlar aracılığıyla ulaşmak isterseniz, Icon Holistic farkı ile işletmeniz için en uygun mobil web sitesi tasarımı projesini hayata geçirmenize yardımcı olabiliriz. Kârlılığınızı, verimliliğinizi ve markanızın gücünü artırmak için tek yapmanız gereken bizimle hemen iletişime geçmek.

 

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.