Ürün Çekimi

 

Ürün fotoğrafları markanızın vitrinini oluşturur. Teknik açıdan kusursuz fotoğraflar yaratıcı fikirlerle birleştiğinde ürünlerinize değer katar. Icon Holistic'in sunduğu profesyonel ürün çekimi hizmetiyle stüdyo ortamında, deneyimli ve yaratıcı bir ekip tarafından çekilen ürün fotoğraflarınızla siz de ürünlerinizi bir adım öteye taşıyabilirsiniz. İnternet sitenizde, broşürlerde, afişlerde ve benzeri birçok alanda kullanabileceğiniz fotoğrafların alanında uzman bir ekiple hazırlanması sizi rakiplerinizden ayrıştırır. Hangi ürünün ne şekilde fotoğraflanması gerektiği, ışık koşulları ve ürünün özelliklerine göre konsept seçimi gibi konularda alacağınız profesyonel yardımla markanızı başka boyutlara taşıyabilirsiniz.

 

İyi çekilmiş, profesyonel bir ürün fotoğrafıyla karşılaşan müşteriler ürün kalitesinden emin olurken teknik açıdan yetersiz bir fotoğraf nedeniyle müşteriler ürün kalitesinden şüphe duyabilir. Özellikle e-ticaretin artan popülaritesi nedeniyle müşterilerin ürün tercihleri sırasında fotoğrafın kalitesi ve ürünün fotoğraflanma tekniği kritik bir önem taşır. Müşteri klasik alışveriş yöntemlerinin dışında internetten alışveriş yaparken ürünü sadece fotoğraflarına bakarak karar vermeye çalışır. Bu nedenle fotoğraf  müşteriye dokunmak için en etkili ve en kırılgan yöntem olarak görülebilir.

 

icon Holistic, yenilikçi tavrıyla markanıza gereken önemi vererek ürünlerinizin en iyi şekilde fotoğraflanmasını sağlar. Markanın vermek istediği mesajı, konsept çekimler aracılığıyla ürünlerde ön plana çıkarmak ve hedef kitleyi yakalamak amacıyla Icon Holistic isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı analiz eder. Böylelikle ekibimiz hem ürünün hem müşterinin hem de hedef kitlenin beklentilerini göz önüne alarak bir çizgi belirler. İstenilen adreste kurulabilen donanımlı stüdyoda, ürün fotoğrafçılığı alanında deneyimli fotoğrafçılar ürünlerinizi en doğru şekilde fotoğraflar.

 

Ürün fotoğrafçılığı konusunda bilgili ve deneyimli bir ekiple çalışmak size birçok açıdan avantaj sağlar. Çünkü ürün fotoğrafçılığı içerisinde bile fotoğrafların kullanım alanlarına göre farklı tekniklerden faydalanmak gerekebilir. Ayrıca broşürde, afişte ya da internet sitesinde kullanılacak fotoğraflar hem teknik açıdan hem de boyutlandırma bakımından farklı özellikler taşır. 

Icon Holistic, profesyonel ve deneyimli ekibiyle ürünlerinizin özelliklerine uygun konseptlerin oluşturulması, stüdyonun istenilen adreste kurulması, çekimin en kısa sürede ve sorunsuz tamamlanması, istenilen revizyonların doğru ve hızlı şekilde yapılması, fotoğrafın kullanılacağı alanlara göre boyutlandırılıp yeniden düzenlenmesi gibi birçok konuda sizlere yardımcı olur.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.