Profesyonel Slogan Bulma

Bir ürün ya da hizmetin sağladığı faydayı hedef kitleye duyurmak amacıyla kullanılan sloganın kısa, akılda kalıcı ve ilgi uyandırıcı olması gerekir. Bu iki noktayı göz önünde bulundurarak ilk aşamada işletmenin müşterilerine sunduğu hizmet veya ürünün öne çıkartılacak özelliklerini sıralamak, slogan bulma aşamasının temelini oluşturur. Sürecin devamında ise söz konusu özellikleri vurgulayacak ve hedef kitleyi satın almaya teşvik edecek metnin yazımına geçilir.

Tüm aşamaları tamamlayıp etkileyici bir slogan ortaya çıkarttığınızda işletmenizin misyonu ve vizyonu hakkında bilgileri de doğru şekilde paylaşabilirsiniz. Böylece müşterileriniz satın alma kararlarına doğrudan etki etme şansınızı artırabilirsiniz. Üstelik slogan kullanarak bu gibi ayrıntıların dışında daha birçok avantajdan da yararlanma olanağına kavuşabilirsiniz.

 

Slogan Kullanarak Markanızı Farklılaştırabilirsiniz

Hedeflediğiniz müşteri grubuna doğrudan hitap eden bir dille yazılmış slogan sayesinde markanızı farklı konuma taşıyabilirsiniz. Rakibinizin piyasaya sürdüğü benzer özellikteki ürün yerine bireylerin sizin ürettiğiniz ürünü tercih etmesinde kullandığınız slogan çoğu zaman başrolü oynayacaktır. Tabii bu başarıya ulaşmak için sloganı etkili ve en doğru kanallardan duyuracak kampanyalar için doğru ajanstan yardım almalısınız.

 

Slogan İle Markanızın Hatırlanmasını Kolaylaştırabilirsiniz

 

Akılda kalıcı slogan sayesinde markanızın öne çıkmasını ve dolayısıyla daha kolay hatırlanmasını sağlayabilirsiniz. Ajansınızdan yardım alarak, klasik ve dijital reklam kampanyalarınızın en doğru zamanda, rahatsızlık yaratmayacak kadar yoğun şekilde yayınlanması sonucunda bu etkilerin oluşması için uygun zemini hazırlayabilirsiniz. Geri dönüşlere göre kampanyalarınızı güncelleyerek, marka adı olmadan sadece slogan ile müşterilerinizin sizi hatırlamasının yolunu açabilirsiniz.

 

Doğru Sloganı Kullanarak Rakiplerinizin Hareket Alanını Kısıtlayabilirsiniz

 

Devrim yaratan bir ürünü piyasaya sürdüğünüzde, rakiplerinizin bu hareketinize tepki vermesi ve sizinle eşit konuma gelmeleri uzun zaman alacaktır. Aynı şekilde çarpıcı ve yenilikçi bir slogan kullanarak da aynı etkiyi elde edebilirsiniz. Özellikle yeni bir ürünün lansmanında markanızı ve ürün özelliklerinizi en iyi şekilde temsil eden sloganı seçerek, rakiplerinizin önünde olmanın keyfini sürebilirsiniz. icon Holistic çatısı altında hedef kitlenize doğru açıdan yaklaşarak markanızın bilinirliğini ve gücünü artıracak sloganı bulma konusunda size yardımcı olabiliriz. Kreatif, markanıza değer katacak çalışmalara imza atmak istiyorsanız, hemen etik ilkelerden asla taviz vermeyen genç ekibimizle iletişime geçin.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.