Sosyal Medya Danışmanlığı

Türkiye, dünyada sosyal medya kullanımının en fazla olduğu ülkelerin başında geliyor. Potansiyelin yüksek olmasından dolayı farklı sektörlerden birçok işletme ve marka, popüler sosyal ağlarda boy göstererek, hedef kitlelerini kendilerine çekmeyi amaçlıyor. Bu amaca ulaşmak ve maksimum kârlılığı elde etmenin yoluysa sosyal medya danışmanlığı hizmetini kendisini kanıtlamış, dinamik, yaratıcı bir ekipten almaktan geçiyor.

 

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti, işletmelerin ve markaların Instagram, Facebook, Twitter, Linkedin gibi ağlar üzerinden hedef kitlelerine ulaşmalarını mümkün kılıyor. Kreatif açıdan üst düzey projeleri hayata geçirmiş bir ajanstan bu hizmeti aldığınız takdirde mevcut ve potansiyel müşterilerinize güncel kampanyalarınızı duyurabilirsiniz. Ayrıca marka bilinirliğini artırıcı aktiviteler aracılığıyla etki alanınızı genişletebilir, kurumsal kimliğinizin daha sağlam temeller üzerine oturmasını sağlayabilirsiniz.

 

Sosyal Medya Mecrası Markalaşmak için Önemli

 

Sosyal medya danışmanlığı hizmeti sayesinde markanızı web sitenizin tek düzeliğinden kurtarıp, kitlelerle etkileşime sokabilirsiniz. En ince ayrıntısına kadar sizin yerinize düşünen bir ekiple çalışmanın getireceği avantajla doğru zamanda doğru hamleleri gerçekleştirerek sektörünüzdeki konumunuzu pekiştirip, kısa sürede zirveye aday hale gelebilirsiniz.

 

Sosyal ağlarda rakiplerinizin önüne geçmeniz için daima güncel olmanız ve düzenli olarak hedef kitlenizi ürün ya da hizmetlerinizi satın almaya yöneltecek paylaşımlarda bulunmanız gerekiyor. Bu amaç doğrultusunda hizmet aldığınız ajanstan ilgi çekici metinlerin ve görsellerin hazırlanmasını talep edebilirsiniz. İçerik yönetiminde üretilen içerik ne kadar kreatif ve yenilikçiyse, geri dönüşünüzde aynı oranda güçlü olacaktır.

 

Siz paylaşım yapmasanız bile takipçileriniz sosyal ağlarda işletmeniz veya markanız hakkında olumlu ve olumsuz görüşlerini belirtmeye devam eder. Bu nedenle internetteki potansiyel her kaynağın belirli sıklıkla taranması ve hakkınızda çıkan haber ya da yapılan paylaşımların raporlanması gerekiyor. Sosyal medya danışmanlığı hizmeti alarak bu raporların düzgün bir formatta oluşturulmasını sağlayabilir, ortaya çıkabilecek krizleri kurumsal kimliğiniz zedelenmeden aşabilirsiniz. Tüm bunlar olurken siz de kârlılığınızı artıracak yeniliklere daha fazla odaklanabilirsiniz.  

 

Gönderiler, makaleler, videolar ve fotoğraflar yayınlayarak, mevcut takipçilerinizle iletişim halinde kalabilirsiniz. Potansiyel müşterilerinize ulaşmak ve markanızı tanıtmak içinse sosyal medya reklam kampanyaları düzenleyebilirsiniz. Bu alanda profesyonel bir ekipten yardım alarak, hedef kitlenize yönelik en doğru reklam gruplarının oluşturulmasını, yüksek verimlilikle kampanyalarınızın devam etmesini mümkün kılabilirsiniz.

 

İçinde bulunduğunuz sektörün ve hedef kitlenizin özellikleri, birden fazla sosyal ağda aktif olmanızı zorunlu kılabilir. Ayrıca kriz durumlarında olumsuz görüşlerin önüne geçilmesini sağlayacak online halkla ilişkiler çalışmalarının da üst düzey tecrübeye sahip bir ekip tarafından yürütülmesi gerekir. Bu yüzden sizin yerinize trendleri takip edip doğru aksiyon planını hazırlayabilecek bir ekip, hem bütçenizi hem de zamanınızı doğru kullanmanıza olanak verecektir.

 

Sıradanlıktan hoşlanmayan, yenilikçi tarzımızla Icon Holistic ekibi olarak sizlere marka vizyonunuza en uygun içerik projelerini üretebilir, memnuniyet odaklı hizmet anlayışımızla rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlayacak kampanyalara imza atabiliriz. Dijital dönüşümünüzü tamamlamak ve sosyal ağlarda en doğru şekilde temsil edilmek istiyorsanız, hemen bizimle iletişime geçin.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.