Web Sitesi Bakım ve Güncelleme

Kurumsal Web Tasarım

İnternetin günlük hayatın vazgeçilmez parçası haline gelmesi nedeniyle her geçen gün daha çok firma, kurumsal kimliğini web siteleri aracılığıyla sanal dünyaya taşıyor. İşletmelerin varlıklarını güçlendirmeleri bakımından hayati öneme sahip olduğundan, kurumsal web tasarım projelerinin doğru ellerde ve birçok konuya dikkat edilerek gerçekleştirilmesi gerekiyor.

 

Kurumsal Web Tasarım Neden Önemlidir?

 

Kurumsal web sitesi, işletmenizin kimliğini potansiyel müşterilerinize ya da iş ortaklarınıza zaman kesintisi olmadan ve mekândan bağımsız tanıttığı için yüksek öneme sahiptir. Bu nedenle şirket tarihçesinden vizyonuna, ürün/hizmet bilgilerinden iletişim seçeneklerine kadar birçok konuya web sitesi bünyesinde yer verilmesi yüksek fayda sağlıyor. Site aracılığıyla kurumsal kimliğinizi en doğru biçimde kitlelere tanıtabilir ve iş hacminizi klasik reklam çözümlerinde ihtiyaç duyacağınız bütçeden çok daha azını kullanarak arttırabilirsiniz. Doğru şekilde tasarlanan bir web sitesi ile sadece işletmenizi tanıtmakla kalmayıp, marka değerinizi korumaya ve geliştirmeye yönelik çalışmaları da kolaylıkla sürdürebilirsiniz. Hedef kitlenize aktarmak istediklerinizi sadece metinler ile değil video ve görseller kullanarak da anlatabilirsiniz. Böylece çok daha samimi ve içten bir hava yakalayabilirsiniz.

 

Kurumsal Web Tasarım Projelerinde Dikkate Edilmesi Gerekenler

 

Kurumsal web sitesi tasarımı yaptırmaya karar verdiğinizde, bazı önemli noktalara dikkat etmeniz gerekiyor.. Bu sayede hem hitap edeceğiniz kitlenin beklentilerine tam olarak cevap verme fırsatı bulabilir hem de kurumsal kimliğinizi ilk ağızdan en doğru şekilde anlatabilirsiniz.

 

Responsive Web Sitesi

 

Türkiye’de bireylerin büyük çoğunluğu internete akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden bağlanıyor. Bir kısmı ise aynı amaç doğrultusunda masaüstü bilgisayarları kullanmayı sürdürüyor. Her cihazın ekran çözünürlüğü farklı olduğundan kullanıcı dostu tasarım anlayışları öne çıkıyor. Responsive tasarım burada devreye girerek her cihazla uyumlu web sitesi oluşturulmasını mümkün kılıyor. Ayrıca çözünürlük uyumlu web sitesi, özellikle mobil arama sonuçlarındaki sıralamayı doğrudan etkiliyor.

 

SEO Uyumlu Web Sitesi

 

Doğru kurgulanan arama motoru optimizasyonu stratejisi sayesinde potansiyel kitlenize daha çabuk ve daha az masrafla ulaşabilirsiniz. Bu nedenle kurumsal web tasarım aşamasında ağırlık verilmesi gereken konuların başında site içi ve dışı SEO çalışmaları geliyor.

 

İçerik Yönetimi

 

Tasarım ne kadar gelişmiş olursa olsun, web sitenizin amacına ulaşmasını sağlayan ana etkeni içerik oluşturuyor. Klasik kopyala-yapıştır mantığı ile oluşturulmuş metinler yerine kurumsal internet sitenizde deneyimli bir editörün kaleminden çıkmış içerikler sayesinde vermek istediğiniz mesajları çok daha güçlü bir şekilde hedeflerine ulaştırabilirsiniz.

Hatta profesyonel tarzda hazırlanmış multimedya öğeleri ile bu etkiyi çok daha yüksek seviyelere çıkartabilirsiniz. Üstelik siteniz içerik yönetim sistemi (CMS) altyapısına sahip ise kayda değer oranda zamandan tasarruf edebilirsiniz.

 

Doğru Web Tasarım Ajansını Seçmek

 

Seçimi Kurumsal web sitesi tasarımı için seçilecek ajansın, yukarıda saydığımız tüm disiplinlere hâkim kadroya sahip olması gerekiyor. Geçmiş projeleri ile deneyimini kanıtlayan bir ajans aracılığıyla kurumunuzun sanal dünyadaki yüzü olacak web siteniz için en doğru çözümlere kolayca ulaşabilir, sürdürülebilir projelere imza atabilirsiniz. Icon Holistic çatısı altında genç, dinamik, lider kişilikli kadromuz ile standart şablonlarla çalışmak yerine yenilikçi ve her firmanın profiline özel projeler üretmeye önem veriyoruz. Eğer siz de kreatif ve kurum kimliğinizi güçlü bir şekilde yansıtan web sitesi tasarımına ihtiyaç duyuyorsanız, sektörünüzde öne çıkmak için hemen deneyimli ekibimizle iletişime geçebilirsiniz.

Case
Markanızı, şirket profilinizi dijital dünyada en ön sıraya almak için başlıca yapılması gerekenler bulunuyor. Sadece web sitesi yapmak ile iş bitmiyor. Web sitesini tasarladığınızda kurumsal olması, google uyumlu olması, web sitesinin geliştirilebilir olması, tüm teknolojik cihazlara uyarlı olması, pazarlanabilir içeriklere sahip olması, önemli anahtar kelimelerin vurgulayıcı olması gerekmektedir. Web tasarım şirketlerinin en çok yaptığı hata ise yönetilebilir web sitesini uyguladıktan sonra müşteriye yönetimini sağlamasıdır. Biz müşterilerimize sağladığımız hizmetlerin sonrasında ücretsiz olarak 7/24 destek hizmeti sağlamaktayız. Yaptığımız her hizmetin arkasında durmaktayız.
  • Kurumsal web tasarım firması olarak tüm müşterilerimize şeffaf, adil ve kurumsal olarak ihtiyaçlarını karşılamaktayız.
  • Doğru zamanda, doğru strateji ile markanızın albenisini oluşturuyoruz. Kurumsal kimlik ile markanızı geliştiriyoruz.
  • Anlaşmış olduğumuz her hizmet ve proje için ücretsiz olarak 7/24 hizmet vermekteyiz.
  • Tüm web sitesi anlaşmalarını ISO kalitesinde maddeler halinde belirterek şeffaf bir şekilde sözleşmeli halde yapmaktayız.

%100 Uluslararası Standartlara Uyumlu Web Tasarımı

video
Responsive Web Sitesi

Responsive web sitesi sayesinde müşterileriniz markanızı, internet sitenizi ziyaret ettiğinde cep telefonlarından, bilgisayardan, tablette ve notebooktan dikey ve yatay olmak üzere kolay bir şekilde ziyaret edebilecektir.

video
SEO Uyumlu Web Sitesi

Türkiye'de %70 oranında web sitesi google uyumsuz bir şekilde kodlanıyor, tasarlanıyor. Web sitesi tasarımını yaparken ayrıca google'un vermiş olduğu standartlara ve dünya standartlarına göre sitenizi kodluyoruz.

video
7/24 Ücretsiz Destek Hizmeti

Müşterilermize 7/24 hizmeti ücretsiz olarak sunuyoruz. Yaptığımız her işin arkasında garantili bir şekilde durarak yaptığımız projenin aktif yayın süresince desteklerimizi sunuyouz.

video
ISO Kalitesinde Sözleşme

Web sitesi ve diğer hizmet anlaşmalarını her zaman sözleşme dahilinde yapmaktayız.

video
Hizmet Garantisi

Garantimiz her hizmetimiz için geçerlidir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutabilmek adına ve yaptığımız işin sağlam temeller üzerinde olduğunu ıspatlamak için satış sonrası desteğimizi daima sunuyoruz.

video
Geliştirilebilir Web Sitesi

Web sitenizin geliştirilebilir alt yapıya sahip olması demek yarın bir gün ek özelliklerin rahat bir şekilde siteyi bozmandan eklenebileceğini ve kolay bir şekilde aktarımın yapılabileceğini sunuyoruz.

video
Rakip Analizi

Her marka için analiz çalışması yapıyoruz. Bu analizler ile rakiplerinizi inceleyip eski ve artılarını orantılı bir şekilde değerlendiriyoruz.

video
Prestij Odaklı Web Sitesi

Bir marka için her zaman prestij önemlidir. Prestijinizi iyi görsel, içerikler, kurumsal duruş ve strateji ile belirleyerek sitenizi size sunuyoruz.

video
Dijital Pazarlama Uyumlu Site

Günümüz dünyasında dijital pazarlama ile maka tanıtımları, ürün tanıtımları en uygun maliyete ve kalıcı etkiye sahip olarak yapılıyor. Doğru strateji ile kazanmanızı sağlıyoruz.

video
Rakip ve Pazar Araştırması

Rakiplerinizi incelerken pazar üzerindeki etkisinide inceleyerek sitenizi ön hazırlıklı bir şekilde yayına alıyoruz..

video
Ücretsiz Güncelleme

Web sitenizi biz kontrol ettiğimiz sürece sitenizin güncelliğini ücretsiz olarak yapıyoruz.

video
Alfa Testleri

A/ B testleri yaparak olumsuzlukları ve eskileri belirleyerek sitenizi sorunsuz bir şekilde yayına alıyouz.